středa 3. dubna 2013

Piece of Paradise
Chcete simíky přestěhovat z velkých měst? Nebo je jen poslat na dovolenou? tak je můžete poslat na ostrovy Piece of Paradise.
Nejedná se o palmové ostrůvky, ale o ostrovy s jehličnatou a listnatou vegetací.
Máte možnost si vybrat z volných pozemků a postavit si tam vlastní dům svého stylu, tak z pozemků, na kterých už domy stojí.
Původní obyvatelé, kteří sem připluli z nedalekých měst jako Sunset Valley, Moonlight Falls, Apollonských plání, ostrovy zkolonizovali v 18. století.
Proč vlastně z těch míst odešli? Jak to tak bývá. Rozrůstání rodů. Původně šlo o malé osady. Ale díky rozrůstání počtu obyvatel, se osady rozrostly v města. Původní kořeny obyvatel se začaly ozývat a pár lidí se rozhodlo najít si nová, klidnější a doposud nezalidněná místa, kde by mohli dál vést v poklidu venkovský život.
Jednoho dne vzali veškeré své zásoby a vzpomínky a naložili je do lodí a vypluli.
Pluli spoustu dní a spoustu nocí, spoustou bouří na řekách, jezerech a mořích. Nemohli najít místo pro, které by se nadchli. Pár z nich bouře nepřežilo, ale zarputilí vytrvalci se nevzdávali a bojovali do posledního dechu.
Jejich silná vůle a víra je vedla divokými vodami dál a dál.
Došli jim již zásoby a zdálo se, že jediným začátkem bude jejich konec.
když při jednom pochmurném ránu začalo nenápadně vykukovat slunce za obzorem a na hladině vody se začal odrážet odraz stromů kolem dokola....
Najednou se ocitli mezi malými ostrůvky. Líbilo se jim, že každý z nich, může osídlit jeden ostrůvek pro sebe a svou rodinu.
A tak se rozhodli pro zakotvení....
Po čase, kdy už byly ostrůvky zdárně osídlené, zde původní obyvatelé po sobě zanechali pár krásných vzpomínek v podobě postavených domů ( koloniálního stylu ) a městských budov.
Budovy se pro dnešní dobu uchovaly v perfektním stavu. Došlo u nich k rekonstrukci a nyní máte možnost poskytnout svým simíkům, bydlet ve vzpomínkách starých časů.

Aby se Vaši simíci nemuseli brodit vodou, ani se vyčerpávat náročným plaváním nebo utrácet za U.F.O. vznášedla či dokonce za lodě, byly umístěny na každém ostrůvku teleportační budky. Přeci jen není 18cté století a pohodlí, na které si simíci zvykli, jim nemůže být odpíráno.

Tak příjemnou a poklidnou dovolenou nebo krásný klidný život Vašim simům
přejem Visty6 a Peťka (Fal)

Ráda bych poděkovala skvělé tvůrkyni Peťka Falcora za obohacení světa svými krásnými stavbami. 

Vyžaduje/Required
Základní hra/Base game, Cestovní horečka/World adventures, Mazlíčci/Pets, Obludárium/Supernatural, Roční období/Seasons, Studentský život/University life
Použité downloady 


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...